» Інформація » Українських десантників привітали із професійним святом

Українських десантників привітали із професійним святом

Автор: admin1 от 21-11-2019, 11:21
 (голосів: 0)

Українських десантників привітали із професійним святомСьогодні, 21 листопада, на Львівщині відзначили День десантно-штурмових військ.

В межах урочистих заходів відбулось покладання квітів до пам’ятника полеглим військовослужбовцям та мистецька частина.

Привітав львівських десантників із професійним святом голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.

«Дозвольте вам подякувати, адже завдяки таким людям як ви, ми маємо нашу державу. Дякуючи вам наші діти ходят в школу, ми насолоджуємося спокійним життям. Але ми щодня пам'ятаємо про вас - про тих, хто захищає наш мир. Сьогодні великий день не лише для вас, а й для всієї України. Пам'ятаймо Небесну Сотню та тих військових, які поклали за нас свої життя. Пам'ятаймо про тих великих людей, які ціною власного життя вибороли для нас свободу», - наголосив очільник області.

Окрім того, за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня десантно-штурмових військ військовослужбовцям оголосили подяку голови облдержадміністрації та нагородили цінними подарунками.

День десантно-штурмових військ - свято, що відзначають щорічно 21 листопада від 2017 року. Із переформуванням десантних військ як десантно-штурмових, свято замінило собою день високомобільних десантних військ.

Українських десантників привітали із професійним святом

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua