» Інформація » В Дрогобицькому коледжі нафти і газу відкрили лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженерії

В Дрогобицькому коледжі нафти і газу відкрили лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженерії

Автор: admin1 от 13-12-2019, 10:27
 (голосів: 0)

В Дрогобицькому коледжі нафти і газу відкрили лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженеріїУ Державному вищому навчальному закладі «Дрогобицький коледж нафти і газу» відкрили «Лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженерії». Про це інформують у департаменті освіти і науки Львівської ОДА.

«Приємно, що спільними зусиллями нам вдається реалізовувати найнесподіваніші ідеї. Як, наприклад, відкриття цієї лабораторії, яка допомагатиме підготовці майбутніх фахівців нафтової і газової галузі - стратегічно важливих для нашої економіки, країни», - зазначив т.в.о. директора департаменту Ігор Гайдук.

Це сучасна лабораторія 3d моделювання, проектування, візуалізації нафтогазової галузі та нафтогазової інженерії. Її обладнали потужними комп’ютерами для роботи студентів, викладачів для навчання та наукової роботи.

В Дрогобицькому коледжі нафти і газу відкрили лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженерії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua