» Інформація » Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 13-12-2019, 14:06
 (голосів: 0)

 

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністюВчора під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю, на засіданні якої були розглянуті питання роботи районної асоціації інвалідів та її співпраці з органами виконавчої влади. Також йшлося про стан виконання Програми правового захисту, соціальної підтримки та реабілітації людей з інвалідністю та її затвердження на 2020. У засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, ДРТМО, відділу освіти, територіального центру соціального обслуговування. На Координаційну раду були також запрошені представники районної Асоціації інвалідів.
Міжнародний день інвалідів 3 грудня - день підбиття підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналізу фактичного становища людей з особливими потребами в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня. На сьогодні в Дрогобицькому районі проживає 4401 осіб з інвалідністю. Питання соціальної підтримки інвалідів знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації та районній раді. Щороку для додаткового соціального захисту осіб з інвалідністю з районного бюджету виділяються кошти для надання матеріальної допомоги.
Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю
Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю
Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua