» Інформація » Центр зайнятості » Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

Автор: admin2 от 30-11-2017, 08:42
 (голосів: 0)

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністюВчора напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю. Були розглянуті питання роботи районної Асоціації інвалідів та її співпраці з органами виконавчої влади.

У засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, ДРТМО, центру зайнятості, Фонду соціального страхування, територіального центру соціального обслуговування. На Координаційну раду були також запрошені представники районної Асоціації інвалідів.

Представники структурних підрозділів райдержадміністрації, служб та фондів розповіли про свою роботу з людьми з обмеженими фізичними можливостями. Представники Асоціації інвалідів мали змогу поставити запитання та висловити пропозиції щодо поліпшення співпраці з органами влади.

За активну громадську діяльність Віталій Скоропад вручив грамоту голові Асоціації інвалідів району Петрові Панченку.

 

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

 

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

 

Відбулося засідання Координаційної ради у справах людей з інвалідністю

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua