» Інформація » Мешканців області просять утриматись від подорожей власним автотранспортом

Мешканців області просять утриматись від подорожей власним автотранспортом

Автор: admin2 от 9-01-2020, 15:02
 (голосів: 0)

Мешканців області просять утриматись від подорожей власним автотранспортомУ зв’язку із випаданням дощу на холодну підстілаючу поверхню при мінусових температурах 9 січня на більшій території області на дорогах є ожеледиця та ожеледь.

Департамент з питань цивільного захисту звертається до мешканців області з проханням утриматись від подорожі власним автотранспортом, а у разі необхідності виїзду бути особливо уважними, під час руху неухильно дотримуватись ПДР.

Не забувайте про ремені безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua