» Список статей за 09.01.2020
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Мешканців області просять утриматись від подорожей власним автотранспортом

Автор: admin2 от 9-01-2020, 15:02

Мешканців області просять утриматись від подорожей власним автотранспортомУ зв’язку із випаданням дощу на холодну підстілаючу поверхню при мінусових температурах 9 січня на більшій території області на дорогах є ожеледиця та ожеледь.

Департамент з питань цивільного захисту звертається до мешканців області з проханням утриматись від подорожі власним автотранспортом, а у разі необхідності виїзду бути особливо уважними, під час руху неухильно дотримуватись ПДР.

Не забувайте про ремені безпеки, дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції.

Автор: admin2 от 9-01-2020, 11:39

Помилково сплачені податки можна повернути не виходячи з офісу: ДПС запустила новий електронний сервісПлатники податків відтепер можуть керувати власними переплатами не виходячи з офісу або дому. Все, що необхідно — комп’ютер, доступ до мережі інтернет та кваліфікований електронний підпис. ДПС запустила новий електронний сервіс, скориставшись яким платник податків може подати заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені у формі електронного документа.
Заява може бути подана до територіального органу ДПС з використанням засобів програмного забезпечення приватної частини ІТС «Електронний кабінет» та ІТС «Єдине вікно подання електронної звітності»...

Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

Автор: admin2 от 9-01-2020, 11:10
Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).
«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.
Новий сервіс дозволить:
– розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;..

В Україні оголошено жалобу через катастрофу літака МАУ в Ірані

Автор: admin2 от 9-01-2020, 10:25

В Україні оголошено жалобу через катастрофу літака МАУ в Ірані9 січня 2020 року в Україні оголошене днем жалоби за загиблими у катастрофі літака Міжнародних авіаліній України, що розбився 8 січня у Тегерані. Про це повідомляє Офіс президента.

Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Окрім того, скасовано розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Вчора Дрогобиччина попрощалася з Анною Рудник

Автор: admin2 от 9-01-2020, 10:08

Вчора Дрогобиччина попрощалася з Анною РудникСвітлої пам’яті Анна-Володимира Рудник була членкинею ОУН-УПА, опікувалася сестрами провідника ОУН Степана Бандери. У 2015 році Анні Рудник присвоїли звання Почесна громадянка Дрогобича.

Нещодавно при допомозі небайдужих людей, серед яких наш колега Сергій Матійко, пані Анна видала книгу «З вірою і правдою в Україну» з маловідомими фактами зі свого життя та життя родини Провідника ОУН Степана Бандери.

Вічна і світла пам’ять славній і мужній жінці Анні-Володимирі Рудник!