Сьогодні, 21 січня у першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби відбулася робоча нарада за участю керівника районного управління Держпродспоживслужби Володимира Біласа, заступника голови Володимира Ханаса та керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації. На нараді йшлося про проведення невідкладних заходів для запобігання харчовим отруєнням у закладах громадського харчування, кафе, ресторанах та шкільних їдальнях на території району. За підсумками наради вирішено у найкоротші терміни провести комісійні обстеження закладів громадського харчування та харчоблоків навчальних закладів.













