» Економіка » На нараді в РДА йшлося про недопущення харчових отруєнь в громадському харчуванні

На нараді в РДА йшлося про недопущення харчових отруєнь в громадському харчуванні

Автор: admin2 от 18-09-2018, 16:17
 (голосів: 0)

На нараді в РДА йшлося про недопущення харчових отруєнь в громадському харчуванніСьогодні в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з представниками ресторанного бізнесу та сфери громадського харчування. Зустріч провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Йшлося про заходи безпеки для попередження харчових отруєнь у їдальнях, кафе та ресторанах, якіНа нараді в РДА йшлося про недопущення харчових отруєнь в громадському харчуванні працюють на території району. Роз'яснювальну роботу провели представники Держпродспоживслужби, Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України та управління економіки райдержадміністрації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua