Заключний фестиваль Різдвяного фольклору «Колядує Франкове Підгір’я», який відбувся сьогодні в районному народному домі, мав неабиякий успіх. На висоті були всі виконавці, які отримали право виступити на районній сцені за результатами кущових конкурсів. Це – творчі колективи¸ дуети, окремі виконавці з Підбужа, Лішні, Гаїв Бійнич, Добрівлян, Залокоті, Вороблевич, Рихтич, Довгого Гірського, Волощі, Нижніх Гаїв, Ясениці Сільної, Уличного, Старого Села, Урожа, Тинова. Вщерть заповнена зала щирими оплесками вітала кожен виступ. Звучали давні і сучасні колядки та щедрівки, сучасні різдвяні пісні, в тому числі, присвячені українським героям-захисникам. Благословив святочне дійство священик-капелан о. Михайло Коліщак. З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба.
До проведення цьогорічного фестивалю долучилася Кредитна спілка «Бойківщина» (голова правління Любов Качкинович). Приємною несподіванкою були торти від «Бойківщини» для кожного колективу, а на завершення у фойє народного дому - частування пампухами та гарячим чаєм для всіх, хто прийшов на прощання з колядою до районного народного дому.













