У районі відбувся фестиваль коляди
Вчора, 4 лютого в районному народному домі відбувся фестиваль Різдвяного фольклору «Колядує Франкове Підгір’я» . Незважаючи на погоду, на свято приїхали колядники з усіх куточків району: з Бистриці Гірської, Нового Кропивника. Уличного, Рихтич, Залужани, Старого Села, Нижніх Гаїв, Дережич, Дорожева, Добрівлян, Нагуєвич, Бикова. Кожен з них був неповторний у своєму виступі, у виборі колядок: традиційних, автентичних, сучасних, патріотичних - співзвучних із сьогоденням України. Глядачі тепло вітали кожен колектив, разом з виконавцями колядували знайомі колядки. Благословив дійство о.Йосип. Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та начальник відділу культури і туризму Надія Козар подякували виконавцям та глядачам, які прибули на чудове свято.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам
зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.