» Культура » У районі відбувся фестиваль коляди

У районі відбувся фестиваль коляди

Автор: admin2 от 5-02-2018, 12:34
 (голосів: 1)

 

У районі відбувся фестиваль колядиВчора, 4 лютого в районному народному домі відбувся фестиваль Різдвяного фольклору «Колядує Франкове Підгір’я» . Незважаючи на погоду, на свято приїхали колядники з усіх куточків району: з Бистриці Гірської, Нового Кропивника. Уличного, Рихтич, Залужани, Старого Села, Нижніх Гаїв, Дережич, Дорожева, Добрівлян, Нагуєвич, Бикова. Кожен з них був неповторний у своєму виступі, у виборі колядок: традиційних, автентичних, сучасних, патріотичних - співзвучних із сьогоденням України. Глядачі тепло вітали кожен колектив, разом з виконавцями колядували знайомі колядки. Благословив дійство о.Йосип.  Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та начальник відділу культури і туризму Надія Козар подякували виконавцям та глядачам, які прибули на чудове свято.

 

 

 

У районі відбувся фестиваль коляди


У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди

 

У районі відбувся фестиваль коляди



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua