27 березня в Палаці мистецтв відбулося відкриття виставки художників «Дрогобицька Шевченкіана», на якій представлені роботи митців з Дрогобича, Борислава, Трускавця і були присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Слід відмітити, що поряд з картинами досвідчених художників Дрогобицького краю, відвідувачі мали також можливість оцінити майстерність молодого покоління художників. Про Тараса Шевченка, про виставку, про авторів картин присутнім на відкритті розповіли старший науковий співробітник музею «Дрогобиччина» Любов Васильків, його директор Алла Гладун, мистецтвознавець Іван Дудич, професор Дрогобицького музучилища Володимир Грабовський та інші.
Твори на слова Шевченка виконали юні бандуристи Дрогобицького будинку учнівської творчості, а учні Опарівської школи Віталій Копач, Ростислав Білинський та Дмитро Пігут під керівництвом вчителя української мови та літератури Марії Чушак показали інсценізацію твору «Розрита могила».













