» Інформація » В музеї “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох художників

В музеї “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох художників

Автор: admin1 от 20-11-2014, 09:10
 (голосів: 0)

В музеї “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох художниківВ Палаці мистецтв музею “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох цікавих та різнопланових художників — Олександра Ніколаєвського з Трускавця та львів'янина Володимира Батракова. Вони працюють в різних жанрах, мають різні підходи до творчості і ніби доповнюють один другого, про це говорили на відкритті виставки старший науковий працівник музею «Дрогобиччина» Надія Кікта, директор музею Алла Гладун та Тетяна Думан.

Так, Олександр Ніколаєвський член національної спілки художників, учасник регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставок та пленерів, працює в жанрі станкового малярства та графіки, Володимир Батраков закінчив Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва, персональні виставки проходили в містах України, Польщі, Німеччини, працює в галузі живопису, графіки і рисунку, на виставці представлені також його акварельні роботи.

В музеї “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох художників

В музеї “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох художників

В музеї “Дрогобиччина” відкрилась виставка двох художників
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua