За вже доброю традицією читачі нашого району взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання "Найкращий читач України - 2014". Позаду хвилювання, дні підготовки та сам день конкурсу. Пройшов він в районній бібліотеці для дітей. Програма конкурсу включала декілька завдань, під час проведення конкурсу діти мали змогу виявити надзвичайні знання, ерудицію та логіку, адже щоб дати правильну відповідь, треба прочитати безліч книг, бо запитання були неочікувані і цікаві. Учасники вели читацькі щоденники, в яких записували свої враження про прочитані книги, всі вони були цікаві і неповторні. Оцінювало найкращого читача компетентне журі, якому було непросто визначитися з переможцями.
За підсумками проведеного конкурсу в нелегкій боротьбі перемогу за звання "Найкращий читач Дрогобицького району - 2014" у різних вікових категоріях вибороли учні Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. учениця 8-го класу Ліля Зварич, учениця 7-го класу Христина Боб'як, учениця 6-го класу Марта Равриш.
Переможців було нагороджено грамотами. Районний етап конкурсу завершено, але попереду обласний етап, який відбудеться у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Тож бажаємо нашим конкурсантам перемоги!













