Вчора, 26 квітня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ-й обласний турнір Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач - 2018 року». Дрогобицький район представляли переможці ІІ-го туру конкурсу учениці Летнянської НВК І-ІІІ ст. семикласниця Інна Жук та шестикласниця Марія Зубрицька. Учасниці показали себе з найкращого боку. До перемоги в конкурсі Інні забракло лише одного балу. Член журі Оксана Думанська відзначила високі знання дівчини подарувавши їй свою книгу.
Обидві учасниці отримали грамоти та запрошені на дитячий форум та фестиваль «Книгоманія», який відбудеться 10-13 травня у Львові. Дівчата повернулись додому сповнені позитивними емоціями та гарним настроєм.













