В суботу,15 лютого Дрогобиччина вшанувала пам’ять учасників бойових дій на території інших держав. Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба разом з Дрогобицьким міським головою Тарасом Кучмою поклали квіти до пам’ятного знака воїнам, які загинули в Афганістані.
Цього ж дня біля пам’ятного знака відбулася панахида та віче пам’яті. Пам’ять про полеглих земляків вшанували хвилиною скорботи та військовим салютом. Учасники віча поклали до пам’ятника квіти та лампадки.
Голова регіональної спілки ветеранів Афганістану Іван Андруневчин висловив подяку всім, хто сприяв в організації пам’ятного дійства, передав матеріальні допомоги сім’ям загиблих та інвалідам Афганської війни, а також вручив нагороди.













