» Інформація » В райдержадміністрації відбувся круглий стіл під егідою Консультативної Місії ЄС

В райдержадміністрації відбувся круглий стіл під егідою Консультативної Місії ЄС

Автор: admin2 от 24-02-2020, 15:16
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації відбувся круглий стіл під егідою Консультативної Місії ЄСПід егідою Регіонального офісу Консультативної Місії Європейського Союзу у Львові (КМЄС) сьогодні в райдержадміністрації відбувся круглий стіл з питань співробітництва та взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

В обговоренні проблем та викликів у цій сфері та шляхів їх можливого вирішення взяли участь представники Консультативної Місії ЄС,  заступник голови РДА Володимир Ханас, представники правоохоронних органів, працівники соціальних служб, фахівці з надання безоплатної правової домоги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua