Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
В рамках акції у Дрогобицькій райдержадміністрації 2 грудня відбувся круглий стіл під головування заступника голови РДА Володимира Ханас.
У розмові взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, представники ювенальної превенції Дрогобицької ВП ГУНП у Львівській області, а також представники суб’єктів, які здійснюють заходи із запобігання домашньому насильству в районі.
Учасники круглого столу обговорили проблематику насильства в сім’ї, напрацювання району у подоланні домашнього насильства та склали спільний алгоритм дій щодо протидії цьому негативному явищу та впровадженні корекційних програм для кривдників відповідно до рішення суду.













