» Інформація » На Дрогобиччині відкрили перше соціальне підприємство

На Дрогобиччині відкрили перше соціальне підприємство

Автор: admin2 от 24-02-2020, 17:21
 (голосів: 1)

На Дрогобиччині відкрили перше соціальне підприємствоСьогодні 24 лютого 2020 року у м. Дрогобичі  урочисто відкрито перше соціальне підприємство – піцерію «Витанія».

Соціальне підприємство створене Благодійним Фондом «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, який став одним з переможцем конкурсу з визначення інститутів громадянського суспільства з метою надання їм фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету для створення соціального підприємства.

Конкурс проводився департаментом соціального захисту населення Львівської обласної адміністрації  в  рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua