» Інформація » Відбулося позачергове засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій

Відбулося позачергове засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій

Автор: admin2 от 15-03-2020, 17:05
 (голосів: 0)

Відбулося позачергове засідання районної комісії з надзвичайних ситуаційСьогодні, 15 березня голова райдержадміністрації Омелян Стасула провів  позачергове виїзне засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС. Йшлося про вжиття заходів для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язку із новоутвореним проваллям 15.03.2020 року в зоні гірничого відводу «СГХП «Полімінерал» на території Болехівської сільської ради.

Були також присутні представники «СГХП «Полімінерал», Дрогобицької місцевої прокуратури, Служби автомобільних доріг у Львівській області, департаменту екології ЛОДА, екологічної інспекції у Львівській області, ТзОВ «Екранбуд», Дрогобицької та Стебницької міських рад.

Комісія прийняла низку першочергових рішень, серед яких – посилене патрулювання поліцією та Нацгвардією дороги Меденичі-Пісочне на відрізку Дрогобич-Трускавець та недопущення сторонніх осіб до провалля.

Дрогобицькому управлінню водного господарства доручено провести обстеження річки Вишниця в зоні гірничого відводу рудника № 2 «СГХП «Полімінерал».

«СГХП «Полімінерал» -  обгородити  світловідбивною стрічкою провалля, встановити попереджувальні і заборонні знаки, перекрити шляхи доїзду до провалля.

Також відповідні служби повинні доповісти про ситуацію щодо перенесення комунікацій, які знаходяться в межах гірничого відводу рудника № 2 «СГХП «Полімінерал».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua