» Цивільний захист » Районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП “Полімінерал”

Районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП “Полімінерал”

Автор: admin2 от 27-02-2018, 15:03
 (голосів: 0)

Районна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП “Полімінерал”Під час засідання голова райдержадміністрації Володимир Шутко насамперед подякував депутату обласної ради Олексію Балицькому, Модрицькому сільському голові Миронові Флюнту, начальнику Дрогобицького РЕМ Василю Дмитрику за забезпечення освітлення пішохідного переходу на автодорозі Т-14-07 Дрогобич-Трускавець.

Основним доповідачем з питання порядку денного був директор “Полімінералу” Володимир Коваль, який зазначив, що на даний час ніхто з вітчизняних науковців не надав реальних пропозицій щодо того, що потрібно далі робити з об'єктами підприємства. Керівництво підприємства інформувало про це Держекології. Конструктивна співпраця, за інформацією керівника, налагоджена з німецькою фірмою K-UTEC AG. В березні очікується приїзд їхніх фахівців, які обіцяють надати рекомендації стосовно концепції комплексної екологічної рівноваги об'єктів “СГХП “Полімінерал” (консервації рудника і шахтного поля тощо)

На засіданні йшлося також про необхідність встановлення на автодорозі Дрогобич-Трускавець автоматичних шлагбаумів, під'єднаних до систем супутникового стеження, про інші важливі роботи. Вирішено звернутися з листом до екологічної комісії обласної ради щодо проведення робіт з розчистки русла р.Вишниця дляРайонна комісія з питань ТЕБ та НС розглянула питання недопущення надзвичайних ситуацій на СГХП “Полімінерал” збільшення його пропускної здатності та попередження потрапляння річкової води в карст.

Керівництву “Полімінералу” доручено продовжити постійне візуальне, а після танення снігу - інструментальне обстеження стану дороги та про результати щотижня доповідати у відповідні обласні служби та райдержадміністрацію.

До речі, сьогодні о 16.00 год голова райдержадміністрації Володимир Шутко візьме участь у засіданні обласної робочої групи, яка розглядатиме питання перенесення інфраструктури з небезпечної зони провалля.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua