» Інформація » Безпека на дорогах: на Львівщині встановлюють манекени пішоходів

Безпека на дорогах: на Львівщині встановлюють манекени пішоходів

Автор: admin2 от 16-03-2020, 16:33

Безпека на дорогах: на Львівщині встановлюють манекени пішоходівНа дорогах державного значення Львівської області встановлюють манекени пішоходів.

Зазначимо, що манекени для Львівщини передала Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, яка також супроводжує цей проєкт.

Відтак, такі об'єкти вже встовили на дорогах М-06 Київ-Чоп у населеному пункті Верхнє Синьовидне та Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі у місті Пустомити.

Зокрема, монтажні роботи проводять на пішохідних переходах з великою інтенсивністю руху пішоходів та поблизу шкільних закладів.

Встановлення таких манекенів дозволять суттєво зменшити аварійність на таких ділянках, адже завдяки цим засобам водії краще реагуватимуть та, відповідно, зменшуватимуть швидкість перед пішохідними переходами.

Роботи виконує Служба автомобільних доріг у Львівській області.

Львівська обласна державна адмінімтрація закликає усіх учасників дорожнього руху дотримуватися правил.