Сьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула в рамках робочої поїздки Дрогобиччиною проінспектував стан ремонтних робіт на автодорозі Т-14-15 Мостиська - Самбір – Борислав в межах Дрогобицького району. Донедавна ця дорога була однією з найгірших у районі, її аварійний стан спричиняв постійні нарікання і скарги водіїв.
На даний час на території району прокладено вже декілька кілометрів нової дороги з асфальто-бетонним покриттям. Загальна протяжність ділянки, на якій за сприяння народного депутата України Ореста Саламахи ведеться ремонт, складає майже 70 км. До кінця року планується відремонтувати половину цього маршруту. На завершення робіт в рамках урядової програми «Велике будівництво» передбачено понад 300 млн грн. Незважаючи на проблеми, пов’язані з карантином, підрядник фірма «Онур» проводить роботи належним чином.













