» Інформація » В гірських лісах області розпочалась лісокультурна кампанія

В гірських лісах області розпочалась лісокультурна кампанія

Автор: admin2 от 8-04-2020, 12:14
 (голосів: 0)

В гірських лісах області розпочалась лісокультурна кампаніяУ рівнинній частині області лісокультурні роботи завершені, натомість у гірській частині активно розпочато роботу з лісовідновлення у Боринському, Дрогобицькому, Сколівському та Турківському державних лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

«Як тільки зійшов останній сніг працівники лісових господарств взялись до висаджування сіянців», - зазначають в управлінні.

Так, цьогоріч площа лісовідновлення по Боринському лісгоспу складає 26 га, з яких: 6 га – садіння лісових культур та 20 га – природне відновлення лісу. На ділянках, які відведені під садіння лісових культур, лісівники використовують маркування дерев'яними кілками біля кожного сіянця, так у майбутньому це надасть змогу краще проводити догляди за лісовими культурами, не пропустивши жодного маленького деревця.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua