» Інформація » Звернення Максима Козицького до мешканців Львівської області

Звернення Максима Козицького до мешканців Львівської області

Автор: admin2 от 10-04-2020, 09:30
 (голосів: 0)

Звернення Максима Козицького до мешканців Львівської області
Звертаюся до кожного мешканця Львівщини!

До кожного без винятку!

Прошу Вас утриматись від пересування і перебування у громадських місцях на цих вихідних. Від 13:00 суботи до 6 ранку понеділка.

Ці обмеження вводяться задля збереження нашого з Вами здоров’я та мінімізації поширення захворюваності серед населення!

Будьте здорові і залишайтесь вдома.

 


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua