» Інформація » Правоохоронці посилять патрулювання громадських місць

Правоохоронці посилять патрулювання громадських місць

Автор: admin2 от 10-04-2020, 19:29
 (голосів: 0)

Правоохоронці посилять патрулювання громадських місцьНаціональна та патрульна поліція, а також Нацгвардія посилять патрулювання під час вихідних та святкових днів. Відповідне рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні обласної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації, що відбулось пізно увечері під головуванням очільника області Максима Козицького в онлайн режимі.

Головам районних держадміністрацій, міст обласного значення, ОТГ та міським головам рекомендували закликати громадян утриматися від пересування та перебування у громадських місцях у період вихідних та святкових днів із 13:00 суботи до 06:00 першого робочого після вихідного чи святкового дня.

В межах засідання т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько доповів про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу  COVID-19.

На виконання постанови Кабінету Міністрів також ухвалили рішення дозволити діяльність діяльність хімчисток, роботу будівельників та заготівлю вторинної сировини, що необхідна для забезпечення безперервного виробництва, а також роботу кур’єрів.

Окрім того, усіх громадян, які перетинатимуть державний кордон із ознаками респіраторних хвороб, скеровуватимуть на обсервацію. Із протоколом засідання обласної комісії можна ознайомитись тут.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua