Сьогодні голова райдержадміністрації Омелян Стасула, його заступник Тарас Матолич та головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх відвідали Стебницьку інфекційну лікарню.
Представники районної влади та Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повторно оглянули лікарню, зустрілися з її керівництвом та працівниками. Йшлося про поточну ситуацію із забезпеченням лікувального закладу необхідним обладнанням та медикаментами, про потреби на випадок надходження хворих на коронавірус.
Як уже повідомлялося Стебницька інфекційна лікарня визначена резервним лікувальним закладом у разі збільшення хворих на COVID-19. Нещодавно лікарня отримала з районного бюджету 100 тис грн на придбання першочергових засобів.













