За інформацією фінансового управління райдержадміністрації станом на 27 березня з районного бюджету виділено 100 тис. грн субвенції на підтримку Стебницької інфекційної лікарні. КНП «Дрогобицька районна лікарня» отримало 440 тис. грн., які будуть використані для придбання антисептиків, засобів для дезінфекції, тест-систем та засобів індивідуального захисту для медичних працівників району.
Як уже повідомлялося, нещодавно голова райдержадміністрації Омелян Стасула проводив зустріч із сільськими головами та просив їх надати фінансову допомогу для запобігання поширенню на Дрогобиччині COVID-19. Тож незабаром очікується надходження коштів із місцевих бюджетів.













