Сьогодні за участю представників Департаменту дорожнього господарства облдержадміністрації та працівників райдержадміністрації відбулося обстеження якості ремонтних робіт на автошляхах району, які проводила філія “Дрогобицький райавтодор”.
Підсумки обстеження були обговорені під час робочої наради у голови райдержадміністрації Омеляна Стасули, який висловив свої зауваження та пропозиції щодо ремонту місцевих доріг.













