» Інформація » Стан доріг району обстежила комісія облради

Стан доріг району обстежила комісія облради

Автор: admin2 от 13-06-2014, 11:21
 (голосів: 0)

Стан доріг району обстежила комісія облради12 червня члени постійної комісії обласної ради з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку, яку очолює депутат від Дрогобиччини Михайло Задорожний, оглянули стан дорожнього господарства Дрогобицького, Городоцького та Самбірського районів. Після об'їзду у кабінеті голови районної ради Михайла Сікори відбулося виїзне засідання комісії, на яке також були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та директор ДП “Львівський облавтодор” Віктор Багрій. На засіданні йшлося про стан та перспективи виконання ремонтних робіт на автошляхах загального користування та комунальних дорогах за рахунок бюджетів різних рівнів. Було викладено зауваження до якості ремонту автошляхів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua