В приміщенні актового залу Доброгостівської дитячої музичної школи нещодавно відбувся концерт «Чарівна бандура» за участю учнів класу бандури викладачів Дарії Войтович та Марії Шевців.
У виконанні учнів-бандуристів прозвучали українські народні пісні, твори українських композиторів та пісні на слова генія українського народу Тараса Шевченка.
На закінчення концерту виступив дует бандуристів у складі викладачів школи Дарії Войтович та Марії Шевців, який став прекрасним доповненням до учнівського концерту.













