Нещодавно в приміщенні актового залу Вороблевицької школи відбувся звітний концерт учнів випускного класу Доброгостівської дитячої музичної школи викладача Грималяк Н.М. – «Прощальний вальс».
Протягом восьми років, крок за кроком, нотка за ноткою, під пильною опікою свого викладача, ці діти пізнавали величне таїнство гри на скрипці. І сьогодні вони зібрали своїх друзів, батьків, педагогів, щоб подарувати їм музичну згадку про проведені роки навчання у музичній школі.
Калейдоскопом завирували та промайнули танцем прощального вальсу спогади…
У концерті взяли участь Марта Бенько, Василь Патина, Руслана Герман, Наталя Іванців.













