Cьогодні, 3 червня заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко провів нараду щодо вирішення проблеми поводження з відходами на Дрогобиччині та подальших дій щодо міського полігону ТПВ на території Броницької сільської ради. У нараді взяли участь голова райдержадміністрації Омелян Стасула та його заступники Віталій Скоропад і Тарас Матолич, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, представники структурних підрозділів ЛОДА, громади с.Брониця.
Юрій Бучко наголосив, що полігон ТПВ у с. Брониця має обов’язково бути облаштований відповідно до вимог чинного законодавства та не завдавати шкоди навколишньому середовищу і мешканцям, які живуть поблизу.
У межах наради розглянули шляхи подальшої рекультивації Дрогобицького міського звалища ТПВ у с.Брониця, а також можливих джерел фінансування таких робіт.













