» Інформація » На нараді йшлося про ситуацію на полігоні твердих побутових відходів в селі Брониця

На нараді йшлося про ситуацію на полігоні твердих побутових відходів в селі Брониця

Автор: admin1 от 25-01-2017, 17:49
 (голосів: 0)

На нараді йшлося про ситуацію на полігоні твердих побутових відходів в селі Брониця У вівторок, 24 січня, з ініціативи голови депутатської фракції районної ради Миколи Лук’янченка в Дрогобицькій районній раді відбулася нарада щодо ситуації на полігоні твердих побутових відходів в селі Брониця, що експлуатується Дрогобицьким міським комунальним підприємством. У нараді, яку провів голова районної ради Михайла Сікора взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, перший заступник міського голови Дрогобича  Ігор Герман, заступник першого міського голови Львова  Анатолій Риборак.

Обговорювалося питання про існуючу ситуацію з захороненням ТПВ, було зазначено, що на полігоні не проводиться рекультивація, не обеззаражується інфільтрати зі звалища, які попадають в грунт, тому необхідно вжити відповідні заходи щодо покращення ситуації.

На нараді йшлося про ситуацію на полігоні твердих побутових відходів в селі Брониця Свою позицію озвучили представники району та міста, а також присутній на нараді підприємець з Австрії Кристіан Чернер, який вже тридцять років займається утилізацією ТПВ.

Усі присутні висловили думку щодо недопустимості ситуації, яка створилася у місті Львові,  а враховуючи, що полігоном в селі Брониці крім Дрогобича користуються  міста Трускавець, Борислав, смт. Східниця та населені пункти Дрогобицького, частково Турківського та Самбірського районів на цю проблему необхідно звернути особливу увагу.

Враховуючи пропозиції, що прозвучали на нараді, було прийнято рішення про покращення експлуатації полігону ТПВ, його рекультивацію та реконструкцію, із залученням місцевих підприємців, іноземних інвестицій та запланувати побудову сучасного сміттєпереробного заводу, першою чергою якого буде будівництво сміттєсортувальної лінії.

Наступну нараду призначено на 24 лютого.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua