» Інформація » Максим Козицький привітав випускників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Максим Козицький привітав випускників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

Автор: admin2 от 25-06-2020, 13:47
 (голосів: 0)

Максим Козицький привітав випускників Львівського національного медичного університету імені Данила ГалицькогоГолова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав випускників Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького із закінченням навчального закладу.

“Cьогодні для мене велика честь, хоч і віртуально, бути з випускниками одного з найкращих медичних навчальних закладів України! У 2004 році я, так само як і ви, нервував напередодні випускного та з нетерпінням чекав на омріяний диплом. За моєю спиною довгі роки навчання, недоспані ночі, конспекти, іспити, інтернатура. У свій час я, як і ви, обрав професію лікаря. І я вважаю це рішення – одним з найкращих у моєму житті, хоча зараз і не працюю за спеціальністю, – наголосив очільник області. – Повірте, всі труднощі студентського життя вже за деякий час, будуть для вас найбільшою радістю і ви згадуватимете його з посмішкою та теплом. Ви стоїте на порозі дорослого життя, яке сповнене випробувань та викликів. Буде нелегко, часом складно і страшно. У свій час Стів Джобс, виступаючи перед випускниками Стемфордського університету сказав, що їх час обмежений і тому не варто витрачати його на те, щоб шум чужих думок заглушував їх внутрішній голос. Майте мужність – завжди слухайте свій розум та серце. І не лише слухайте, але йдіть за ними. Вони вже знають про те, ким ви хочете стати. Все інше – другорядне та неважливе. В добру путь, дорогі випускники!”

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua