» Інформація » Максим Козицький привітав працівників органів місцевого самоврядування

Максим Козицький привітав працівників органів місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 7-12-2020, 10:10
 (голосів: 0)

Максим Козицький привітав працівників органів місцевого самоврядуванняЩороку, 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Привітав працівників органів місцевого самоврядування голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Це свято всіх, хто має сміливість брати на себе відповідальність за розвиток нашого краю, готовий інвестувати в нього свій час, енергію і сили. Хто прагне рухатися вперед і веде за собою інших. Децентралізація відкрила для місцевого самоврядування нові можливості. На території Львівщини створені 73 спроможні громади. Кожна з них має шанс стати однією з найкращих. А кожен її керівник, кожен депутат місцевої ради – шанс бути одним з найефективніших обранців чи посадовців. Бажаю усім, хто працює на благо людей, міцного здоров'я, невичерпної енергії, рішучості та оптимізму. Успіхів в усіх починаннях! Зі святом!»,-  зазначив очільник області.

Зазначимо, що День місцевого самоврядування встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» від 25 листопада 2000 року. Саме цього дня, 7 грудня 1990 року, Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про місцеве самоврядування».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua