» Інформація » На нараді в РДА йшлося про виконання бюджету

На нараді в РДА йшлося про виконання бюджету

Автор: admin2 от 9-07-2020, 14:57
 (голосів: 0)

На нараді в РДА йшлося про виконання бюджетуСьогодні під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, обговорювалися поточні питання діяльності РДА.

Керівники управлінь, відділів та служб інформували про першочергові завдання та проблеми. Йшлося про стан виконання районного бюджету та, зокрема, його видаткової частини, про недофінансування райдержадміністрації з державного бюджету, інші актуальні питання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua