Голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу зустріч з головними бухгалтерами структурних підрозділів райдержадміністрації.
У нараді також взяли участь голова районної ради Михайло Сікора, заступники голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та Іван Мізерник.
Йшлося про стан забезпечення основних видатків бюджету: виплата заробітної плати, розрахунок за енергоносії тощо.
Обговорювалися проблемні питання фінансування кожного підрозділу та шляхи їх вирішення. Голова райдержадміністрації наголосив на неприпустимості роздування штатів та ефективному використанні коштів.













