» Інформація » Питання діяльності лісопильних об'єктів на території Сколівського та Стрийського районів порушили під час наради

Питання діяльності лісопильних об'єктів на території Сколівського та Стрийського районів порушили під час наради

Автор: admin2 от 17-07-2020, 08:06
 (голосів: 0)

Питання діяльності лісопильних об'єктів на території Сколівського та Стрийського районів порушили під час наради16 липня відбулась нарада під головуванням першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з питань заходів протидії незаконному обігу лісосировини та діяльності лісопильних та деревообробних об’єктів на території Сколівського та Стрийського районів, а також міста Стрий.

Під час наради Андрій Годик подякував представникам міжвідомчої робочої групи з питань контролю за збереженням лісових ресурсів за спільно напрацьовані пропозиції змін до законодавства щодо посилення контролю у діяльності лісового господарства.

В межах заходу голови РДА Сколівського та Стрийського районів, заступник голови міста Стрий, а також представники постійних лісокористувачів та контролюючих органів доповіли про поточну ситуацію та проведену роботу із виявлення обігу нелегальної лісосировини та діяльності лісопильних об’єктів.

Підсумовуючи нараду, Андрій Годик акцентував увагу на необхідності реалізації деревини виключно через електронні аукціони та проведення ефективної роботи з легалізації підприємств деревообробної галузі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua