Сьогодні, 17 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з підприємцями, які працюють у сфері ресторанного бізнесу. В нараді взяли участь представники районного управління Держпродспоживслужби та лабораторного центру.
Йшлося про дотримання кафе та ресторанами карантинних обмежень у зв’язку з віднесенням Дрогобиччини до помаранчевої зони за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Підприємці отримали рекомендації щодо роботи своїх закладів в умовах адаптивного карантину, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, дезінфекції приміщень тощо.













