» Інформація » На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуація

На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуація

Автор: admin2 от 18-08-2020, 14:47
 (голосів: 0)

На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуаціяПро це сьогодні, 18 серпня під час брифінгу повідомив керівник Обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації, керівник Центру екстреної медицини  Львівської області Андрій Васько.

«Станом на сьогодні, у Львівській області виявлено понад 12 тисяч випадків захворювання мешканців на коронавірусну інфекцію. З них, на превеликий жаль, понад 300 осіб – померли. Зараз ми можемо констатувати про значне навантаження на медичну систему, на стаціонарний сегмент лікування пацієнтів з ковідом.  Кількість людей, які лікуються у стаціонарах, є стабільно високою і щоденно зростає», - зазначив Андрій Васько.

За його словами, важкість пацієнтів, які перебувають у лікарнях із підтвердженим діагнозом, збільшилась. Це пов’язано не тільки із кількістю людей, які захворіли.

«Також ми повинні зрозуміти, що вірус мутує. Відтак, ми спостерігаємо все важчі форми пневмонії у наших пацієнтів. Львівська обласна державна адміністрація та Обласний штаб вкотре наголошує на необхідності дотримання карантинних заходів та усіх обмежень,  які діють на територіях», - додав керівник Штабу.

Нагадаємо, що місто Самбір віднесли до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Обмеження почали діяти із 17 серпня. Таке рішення було прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ і НС на засіданні 13 серпня. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua