Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації Максима Козицького “Про затвердження субвенції” Дрогобицький район отримав додатково 1000000 грн освітньої субвенції з державного бюджету. Кошти спрямовані відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на заробітну плату та нарахування на оплату праці працівникам освіти району.
Додаткову субвенцію з державного бюджету отримали також Бориславські освітяни. Сума субвенції Бориславу складає 500000 грн.
Загалом, розпорядженням голови ОДА на галузь освіти області додатково скеровано 13,1 млн. грн субвенції з державного бюджету.













