» Інформація » На Львівщині триває процес створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників

На Львівщині триває процес створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників

Автор: admin2 от 13-10-2020, 17:21
 (голосів: 0)

На Львівщині триває процес створення центрів професійного розвитку педагогічних працівниківСьогодні, 13 жовтня відбулась нарада з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі відеоконференції під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. 

У межах заходу директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Паска поінформував присутніх про створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників.

Центри будуть узагальнювати та поширювати інформацію про можливості професійного розвитку освітян: програми підвищення кваліфікації, вебресурси та інші інструменти, що можуть стати у нагоді для їхнього професійного зростання. Вони мають також координувати діяльність професійних спільнот педагогів і надавати психологічну підтримку педпрацівникам.

Центри орієнтовані на консультування, зокрема, за такими напрямами:

  • планування та визначення траєкторії професійного розвитку;
  • проведення супервізії;
  • впровадження компетентнісного, особистісно орієнтованого, діяльнісного та інклюзивного підходів у навчанні;
  • застосування нових освітніх технологій;
  • організація освітнього процесу за різними формами, зокрема з використанням технологій дистанційного навчання.

Центри мають допомагати вчителю зорієнтуватися серед пропозицій суб’єктів підвищення кваліфікації, допомогти зробити вибір, зрозуміти, на якому рівні перебуває вчитель, яких цілей прагне досягти й за допомогою чого він це може зробити.

За словами Олега Паски, створення таких Центрів сприятиме покращенню якості освіти на територіях. 

Станом на 12 жовтня,  Центри уже створили у м.Львові, м.Дрогобичі, м.Новому Роздолі, м. Стрию, м.Трускавці, Бродівському, Дрогобицькому, Кам'янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Радехівському,  Сокальському, Стрийському, Яворівському районах та Ходорівській ОТГ.

Відтак, за результатами наради Андрій Годик доручив присутнім вжити відповідних заходів задля пришвидшення процедури створення центрів професійного розвитку педагогічних працівників. 

У нараді взяв участь перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua