» Інформація » У межах акції «16 днів проти насильства» жінок вчитимуть вести власний бізнес

У межах акції «16 днів проти насильства» жінок вчитимуть вести власний бізнес

Автор: admin2 от 30-11-2020, 17:00

У межах акції «16 днів проти насильства» жінок вчитимуть вести власний бізнесУ межах акції «16 днів проти насильства» відбудеться захід «Від жінки для жінки або жінки можуть».

Його спікерами стануть жінки - засновниці власної справи, мами в декреті, працюючі жінки, з різними долями, в тому числі, які в минулому постраждали від домашнього насильства.

Під час тренінгу учасниці дізнаються про можливості працевлаштування або заснування власної справи навіть під час пандемії, поділяться власним досвідом успіху та своїми знаннями з наступних тем:

1. Розбудова власної кар’єри. Жіноче лідерство.

2. Пошук роботи та самопрезентація: написання резюме (теорія)

3. Пошук роботи та самопрезентація: написання резюме (практика). Первинне інтерв’ю

4. Як просувати сторінку в соціальних мережах

5. Мода в нашому діловому житті та само презентація через стиль

6. Ресурси та баланс: секрети самореалізації жінки

7. Поради юриста: як правильно почати свій бізнес

8. Урок фінансової грамотності: як написати бізнес-план

Організатори – благодійна організація «Фонд Горіховий Дім» разом з громадською організацією «Осоння» за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації організовують

До безкоштовної участі у заході запрошують дівчат та жінок з Львівської області.

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість учасників заходу обмежена.
Інформація та реєстрація за телефоном: +38 067 322 5865/+38 050 027 4922

Початок заходу 3 грудня о 10.00 год. у Гостьовому Домі «Дон Боско» (м.Львів, вул.Кривчицька дорога, 19).