» Інформація » До кінця тижня створена комісія почне перевіряти лікарні

До кінця тижня створена комісія почне перевіряти лікарні

Автор: admin2 от 1-12-2020, 14:30
 (голосів: 0)

До кінця тижня створена комісія почне перевіряти лікарніГотується розпорядження про створення комісії, куди залучать не лише департамент охорони здоров’я, а й департамент паливно-енергетичного комплексу, енергетиків, представників Держпраці. 

Комісія перевірятиме дотримання правил безпеки щодо забезпечення киснем в усіх закладах, а також енергозбереження.

"Перш за все обстежать систему енергозабезпечення установ, наскільки мережі здатні витримати навантаження при збільшенні одномоментного підключення кисневих концентраторів. Ми маємо бути абсолютно впевнені, що та кількість кисневих концентраторів, що є у кожному закладі, може працювати безпечно для працівників лікарні та пацієнтів", - зазначив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Окрім того, перевірять стан киснезабезпечення, розташування кисневих цистерн, елементів входу та інші речі, які пов’язані з безпекою.

 Прес-служба ОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua