» Інформація » Тривають роботи з перенесення водгону "Гірне-Дрогобич"

Тривають роботи з перенесення водгону "Гірне-Дрогобич"

Автор: admin2 от 1-12-2020, 14:19
 (голосів: 0)

Тривають роботи з перенесення водгону "Гірне-Дрогобич"Сьогодні, 1 грудня у зв'язку з необхідністю вирішення виробничих питань щодо прокладання траси трубопроводу об’єкту "Перенесення магістрального водогону "Гірне Дрогобич", з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі була проведена виїзна нарада за участю директора Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука. На об’єкті будівництва (с. Солець) також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та завідувач сектору ЖКГ, інфраструктури та енергетики Михайло Волошин. Було зазначено, що роботи на обєкті тривають та будуть завершені у визначені терміни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua