Сьогодні, 1 грудня у зв'язку з необхідністю вирішення виробничих питань щодо прокладання траси трубопроводу об’єкту "Перенесення магістрального водогону "Гірне Дрогобич", з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі була проведена виїзна нарада за участю директора Департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарія Романчука. На об’єкті будівництва (с. Солець) також були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та завідувач сектору ЖКГ, інфраструктури та енергетики Михайло Волошин. Було зазначено, що роботи на об’єкті тривають та будуть завершені у визначені терміни.













