» Інформація » Відбулася робоча нарада щодо узгодження дій при перенесенні водогону "Гірне - Дрогобич"

Автор: admin2 от 9-12-2020, 13:50

Відбулася робоча нарада щодо узгодження дій при перенесенні водогону "Гірне - Дрогобич"Сьогодні, 9 грудня з метою координації дій стосовно прокладання траси трубопроводу на об’єкті "Перенесення магістрального водогону "Гірне - Дрогобич» в райдержадміністрації відбулася робоча нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада. У нараді взяли участь заступник голови РДА Тарас Матолич, завідувач сектору ЖКГ, інфраструктури та енергетики Михайло Волошин, представники КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради, «Південний РЕМ» ПрАТ «Львівобленерго», ТзОВ «Енергоресурс-Монтаж», управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі, в.о. Модрицького старости Мирон Флюнт та інші. За результатами наради представники служб та установ дійшли згоди стосовно розроблення нової схеми комунікацій та домовились про здійснення виїзду безпосередньо на місце проведення необхідних робіт на об’єкті для узгодження усіх поточних виробничих питань.