» Сьогодні - День місцевого самоврядування

Сьогодні - День місцевого самоврядування

Автор: admin2 от 7-12-2015, 09:29
 (голосів: 1)

Сьогодні - День місцевого самоврядуванняДрогобицька районна державна адміністрація щиро вітає працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, територіальні громади Дрогобиччини з Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, проведення реформ, спрямованих на децентралізацію влади. У цьому контексті ваша наполеглива праця на користь громад, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашого краю і держави.

Нехай подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування за європейським зразком буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків для зміцнення Української державності.

З повагою

Голова районної державної адміністрації  Максим Лісогор

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua