Дрогобицька районна державна адміністрація щиро вітає працівників органів місцевого самоврядування, депутатів рад усіх рівнів, територіальні громади Дрогобиччини з Днем місцевого самоврядування!
Майбутнє держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування, проведення реформ, спрямованих на децентралізацію влади. У цьому контексті ваша наполеглива праця на користь громад, професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашого краю і держави.
Нехай подальший розвиток та вдосконалення місцевого самоврядування за європейським зразком буде запорукою збереження миру і злагоди в суспільстві, стимулом для економічного зростання, досягненням нових здобутків для зміцнення Української державності.
З повагою
Голова районної державної адміністрації Максим Лісогор













