» Інформація » У Дрогобицькому управлінні Служби безпеки України - новий керівник

У Дрогобицькому управлінні Служби безпеки України - новий керівник

Автор: admin2 от 12-05-2014, 15:44
 (голосів: 2)

У Дрогобицькому управлінні Служби безпеки України - новий керівник12 травня у Дрогобицькій міській раді відбулося представлення новопризначеного начальника Дрогобицького управління СБУ. Ним став Борис Пантюхов, 1972 року народження, працював в органах Служби безпеки Львівщини. Новопризначеного керівника активу Дрогобиччини відрекомендував начальник Управління Служби безпеки України у Львівській області Віктор Андрейчук. Насамперед, обласний керівник подякував керівному складу регіону за професійну, злагоджену роботу з метою недопущення провокацій та порушень громадського миру і спокою під час святкових днів 1 та 9 травня. В. Андрейчук побажав новому керівникові у нинішній складний для держави час успіхів та тісної співпраці з місцевими органами влади та правоохоронними структурами.

Голова районної ради Михайло Сікора та перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький наголосили, що спільна робота всіх служб регіону повинна бути спрямована на захист інтересів, прав та безпеки його мешканців та держави в цілому. Найближче завдання державної ваги — забезпечення організації та проведення на належному рівні виборів Президента України. Слово мав в.о. Дрогобицького міського голови Роман Курчик.

Новопризначений керівник Дрогобицького управління СБУ Борис Пантюхов зазначив, що добре усвідомлює всю відповідальність покладених на нього та колектив завдань, підтримує необхідність взаєморозуміння та співпраці усіх структур Дрогобиччини для захисту інтересів громадян, безпеки та цілісності Української держави.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua