» Інформація » Райдержадміністрація продовжить роботу щодо виділення коштів на літнє оздоровлення

Райдержадміністрація продовжить роботу щодо виділення коштів на літнє оздоровлення

Автор: admin2 от 13-05-2014, 10:18
 (голосів: 0)

Райдержадміністрація продовжить роботу щодо виділення коштів на літнє оздоровлення Під час оперативної наради в райдержадміністрації, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, розглядалися першочергові напрямки роботи райдержадміністрації на найближчий тиждень. Основне завдання — це підготовка до виборів Президента України та допомога у межах чинного законодавства роботі виборчих комісій. Члени робочої групи зі сприяння роботі виборчкомів повинні провести моніторинг стану матеріально-технічного забезпечення дільниць на території району.

Йшлося, також, про продовження спільно з районною радою та відділом освіти райдержадміністрації роботи над виділенням коштів для літнього відпочинку та оздоровлення дітей. Відділ освіти отримав доручення підготувати план роботи пришкільних таборів, до якого мають увійти заходи з патріотичного , екологічного, творчого виховання, а також краєзнавчого, туристичного та спортивного спрямування для організації активного та змістовного відпочинку дітей.

На нараді йшлося й про інші поточні організаційні питання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua