Вчора, 23 грудня в селі Воля Якубова відбулося відкриття Краєзнавчого музею села та Кімнати-музею відомого українського військово-політичного діяча полковника Андрія Мельника.
Чин освячення провів єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Григорій Комар. У відкритті взяла участь голова обласної ради Ірина Гримак, заступник голови облдержадміністрації Тарас Грень, голова районної ради Андрій Шевкенич, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад.
«12 грудня Львівщина відзначала 130-ту річницю з дня народження полковника Андрія Мельника - одного з найавторитетніших борців за незалежність України. Найкраще вшанування його пам’яті – це така ж відданість державі і народу. Сьогоднішнє відкриття музею Андрія Мельника – це визначна подія. Бо пам’ять про нього має ширитися і жити. Я щиро вдячний меценатові Леву Грицаку, мешканцям села Воля Якубова та усім причетним, які вклали свою працю і душу, щоб ми сьогодні мали змогу дізнаватися більше про життя Андрія Мельника, про його участь в національно-визвольному русі, про його великий подвиг для України», - зазначив під час відкриття заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.
Відкриття музею приурочили до 130-х роковин народження Андрія Мельника.
Музей створено за кошти підприємця-мецената Лева Грицака.













